Home > Chiro > Leiding

Leiding 2020-2021

Speelclub

Thibault Nuyts Naam: Thibault Nuyts
E-mail: thibault_nuyts@hotmail.com
GSM: 0473/25.93.82
Geboortedatum: 23 juni 1997

6de jaar leiding

uniformleider
Arne Jans Naam: Arne Jans
E-mail: ArneJansArne@gmail.com
GSM: 0472/80.74.56
Geboortedatum: 10 januari 2002

1ste jaar leiding

websiteleider
Daan Weckhuysen Naam: Daan Weckhuysen
E-mail: daan.weckhuysen@hotmail.com
GSM: 0487/64.58.59
Geboortedatum: 1 juli 2002

1ste jaar leiding

Rakkers

Niels Goris Naam: Niels Goris
E-mail: niels.goris@student.uhasselt.be
GSM: 0474/82.54.51
Geboortedatum: 9 januari 2002

1ste jaar leiding

Andres Hermans Naam: Andres Hermans
E-mail: andres.hermans02@gmail.com
GSM: 0474/07.01.61
Geboortedatum: 23 september 2002

1ste jaar leiding

Toppers

Kobe Lemmens Naam: Kobe Lemmens
E-mail: kobe.lemmens4@gmail.com
GSM: 0472/37.83.86
Geboortedatum: 27 mei 1999

5de jaar leiding

hoofdleider, verhuurleider
Milan Jacobs Naam: Milan Jacobs
E-mail: milanjacobs@hotmail.com
GSM: 0497/12.01.62
Geboortedatum: 27 januari 2001

3de jaar leiding

Aspiranten

Seppe Reynders Naam: Seppe Reynders
E-mail: seppe.reynders99@gmail.com
GSM: 0470/22.49.16
Geboortedatum: 22 februari 1999

5de jaar leiding

Laurens Mussen Naam: Laurens Mussen
E-mail: laurensmussen@hotmail.com
GSM: 0470/68.16.91
Geboortedatum: 4 augustus 2000

3de jaar leiding